2 Aralık 2012 Pazar

Rimmel London / Stay Matte FoundationÇok seveni yok bu fondötenin ama ben çok sevdim zaten hep öyle oluyor, insanlar neyi beğenmiyosa ben büyük ihtimalle beğeniyorum. :) Neyse fondöten adından da anlaşılcağı gibi matlaştırıcı bi fondöten  bence hafif ve likit yapılı, az-orta kapalıcılıkda bi ürün. Cildinizde 6-7 Saat kadar duruyor ve herhangi bi parlaklık olmuyor. Parlamaya başladığı zaman bilinki yüzünüzde artık fondöten yok :) Ama ben pudrayla sabitlemiyorum. Eğer siz sabitlerseniz 10 saate kadar yüzünüzde durabikir. Bende herhangi bi kuruma yapmadı aksine makyajımı sildikten sonra cildim yumuşacık oldu he bide fondöten midir bilmiyorum ama bu fondöteni sürünce inanılmaz bi şekilde sivilcelerim kuruyor ve 1-2 güne iyileşiyor şaka gibi :)


İçinde paraben, talc olmaması beni çok mutlu etti. Bi çok insan gibi benimde paraben takıntım var.


Böyle şişeleri pompalı şişelerden daha çok seviyorum. Daha kolay ayarlıyabiliyorsunuz.


Göründügü gibi sarı alt tonlu bi rengi var (Rengim 200 Soft Beige) bu yüzden cilt rengimi eşitliyor. Kırmızılık kapatma konusunda çok iyi olduğunu belirtiyim.


Çizginin sol tarafı fondötenli, sağ tarafı çıplak ten.


Bir daha alırmıyım ? başka fondötenler deniyebilirim :) Ama kesinlikle iyi bi performası var.


1 yorum:

  1. Merhaba bende bu fondotenden almak istiyorum, pudrası var elimde 006 warm beige rengim, fondotende de aynı rengi mi almalıyım?

    YanıtlaSil